KRYZYS KOŚCIOŁA, KULTURY I SPOŁECZEŃSTWA – DIAGNOZA I DROGI WYJŚCIA – WYWIAD Z DR RALPHEM MARTINEM
Dr Ralph Martin jest katolickim ewangelizatorem od ponad 50 lat i jest jednym z najwybitniejszych liderów Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w USA i na świecie. Autor kilkunastu książek, z których wiele jest przetłumaczonych na inne języki, w tym polski. Jest prezesem katolickiej organizacji „Renewal Ministries” i dyrektorem studiów magisterskich z teologii ewangelizacji oraz profesorem teologii w Wyższym Seminarium Duchownym Najświętszego Serca Pana Jezusa w Archidiecezji Detroit.

Dr Ralph Martin jest katolickim ewangelizatorem od ponad 50 lat i jest jednym z najwybitniejszych liderów Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w USA i na świecie. Autor kilkunastu książek, z których wiele jest przetłumaczonych na inne języki, w tym polski. Jest prezesem katolickiej organizacji „Renewal Ministries” i dyrektorem studiów magisterskich z teologii ewangelizacji oraz profesorem teologii w Wyższym Seminarium Duchownym Najświętszego Serca Pana Jezusa w Archidiecezji Detroit. Doktorat z teologii uzyskał na Uniwersytecie Angelicum w Rzymie. Papież Benedykt XVI mianował dr Martina konsultorem Papieskiej Rady ds. Nowej Ewangelizacji. Został również wyznaczony na peritus [świecki uczestnik synodu] na Synodzie Nowej Ewangelizacji, który odbył się w Rzymie w 2012 roku. Ralph Martin jest autorem bestsellerowych książek o tematyce religijnej, takich jak „Spełnienie wszystkich pragnień” i „Kryzys prawdy” i wielu innych. On i jego żona Anna mieszkają w Ann Arbor w stanie Michigan i są rodzicami sześciorga dzieci oraz dziadkami dziewiętnastu wnuków. Link do książki „Church in crisis. Pathways forward” (“Kościół w kryzysie. Ścieżki wyjścia ”: https://www.renewalministries.net/sho... Polska wersja książki „Church in crisis” - „Kościół w kryzysie” Ralpha Martina. Ścieżki naprzód”: https://www.religijna.pl/kosciol-w-kr... Inna bardzo polecana książka Ralpha Martina (swoiste Opus Magnum) to "Spełnienie wszystkich pragnień. Przewodnik w podróży do Boga oparty na mądrości świętych" https://www.religijna.pl/ralph-martin... Link do „Renewal Ministries ”: https://www.renewalministries.net/abo... Zachęcamy do przekazania darowizny na rzecz „Renewal Ministries”, aby wesprzeć wysiłki ewangelizacyjne na arenie międzynarodowej: https://www.renewalministries.net/don... Link do programu EWTN prowadzonego przez Ralpha Martina i Petera Herbecka: https://www.ewtn.com/tv/shows/choices...

 


Jeśli chcieliby Państwo mieć udział w rozwoju tego dzieła w jego wymiarze materialnym (jak m. in, pomoc w rozwoju stron internetowych) to prosimy o kierowanie tej pomocy na jeden z podanych poniżej rachunków bankowych Stowarzyszenia.

Prosimy koniecznie o umieszczenie w tytule przelewu dopisku: DAROWIZNA NA CELE REGULAMINOWE STOWARZYSZENIA

Odbiorca:

Stowarzyszenie Przybądźcie Wierni

ul. Graniczna 39

05-860 Myszczyn

Nazwa banku : NEST BANK

Złotówkowe (PLN) : 57 2530 0008 2060 1075 3993 0001

Walutowe (EUR) : PL30 2530 0008 2060 1075 3993 0002

Walutowe (USD) : PL39 2530 0008 2082 1075 3993 0001

KOD SWIFT : NESTBPLPW

Przy wykonaniu przelewu walutowego w USD konieczne jest podanie kodu SWIFT, wskazanego powyżej.

Tytuł przelewu:

DAROWIZNA NA CELE REGULAMINOWE STOWARZYSZENIA

W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów czy niejasności prosimy o kontakt:

biuro@przybadzciewierni.pl

+48 501 712 094