EUTANAZJA I ABORCJA – MORDERCZE WYMYSŁY, ZNAK ROZPOZNAWCZY TOTALITARNYCH, BEZBOŻNYCH DYKTATUR
Cz. II rozmowy z Kardynałem Gerhardem Müllerem - kontynuacja wywiadu "Oskarżą nas przed Bogiem, że wydaliśmy ich wilkom i uciekliśmy z naszego stanowiska pasterza". Stowarzyszenie Przybądźcie Wierni rozmawia z Jego Eminencją Kardynałem Gerhardem Mullerem o "wilkach"

Cz. II rozmowy z Kardynałem Gerhardem Müllerem - kontynuacja wywiadu "Oskarżą nas przed Bogiem, że wydaliśmy ich wilkom i uciekliśmy z naszego stanowiska pasterza". Stowarzyszenie Przybądźcie Wierni rozmawia z Jego Eminencją Kardynałem Gerhardem Mullerem o "wilkach" w Kościele katolickim, odpowiedzialności biskupów, o milczeniu znacznej części biskupów w ważnych dla rodziny i społeczeństwa kwestiach oraz na temat współczesnego nam upadku wiary w wielu miejscach na świecie, na temat niezmienności doktryny Kościoła katolickiego.

Rozmowa porusza także tematykę anglikanizacji Kościoła, deklaracji „Fiducia Supplicans” i zwiera przesłanie dla Polski i Polaków. Stenogram z tej części wywiadu z kard. Müllerem znajduje się pod następującymi linkami stron internetowych Stowarzyszenia PRZYBĄDŹCIE WIERNI:

oraz

Na wyżej wskazanych stronach internetowych stowarzyszenia znajdą Państwo wiele innych dobrych i ciekawych materiałów. Wśród nich materiały wideo, podcasty, wywiady tekstowe (tylko do czytania) zrealizowane przez stowarzyszenie PRZYBĄDŹCIE WIERNI ze znakomitymi autorytetami wiary, nauki i literatury: Jackiem Pulikowskim, Janem Budziaszkiem (z zespołu Skaldowie), Małgorzatą Nawrocką, Prof. Carrie Gress (z USA), Costanzą Miriano (z Włoch), ks. Franciszkiem Gomułczakiem SAC. Wywiady te dotykają tematyki wiary, małżeństwa i rodziny, sytuacji kobiety w czasach współczesnych, dobrej literatury dla dzieci, młodzieży i dorosłych, kryzysu w Kościele Powszechnym.

Jeśli chcieliby Państwo mieć udział w rozwoju tego dzieła w jego wymiarze materialnym (jak m. in, pomoc w rozwoju stron internetowych) to prosimy o kierowanie tej pomocy na jeden z podanych poniżej rachunków bankowych Stowarzyszenia.

Prosimy koniecznie o umieszczenie w tytule przelewu dopisku: DAROWIZNA NA CELE REGULAMINOWE STOWARZYSZENIA

Odbiorca:

Stowarzyszenie Przybądźcie Wierni

ul. Graniczna 39

05-860 Myszczyn

Nazwa banku : NEST BANK

Złotówkowe (PLN) : 57 2530 0008 2060 1075 3993 0001

Walutowe (EUR) : PL30 2530 0008 2060 1075 3993 0002

Walutowe (USD) : PL39 2530 0008 2082 1075 3993 0001

KOD SWIFT : NESTBPLPW

Przy wykonaniu przelewu walutowego w USD konieczne jest podanie kodu SWIFT, wskazanego powyżej.

Tytuł przelewu:

DAROWIZNA NA CELE REGULAMINOWE STOWARZYSZENIA

W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów czy niejasności prosimy o kontakt:

biuro@przybadzciewierni.pl

+48 501 712 094